Vycestujte s námi na dovolenou do Chorvatska

Přemýšlíte nad tím, kam se vydat s rodinou o prázdninách letos? Cestování po České republice Vás neláká a chtěli byste k moři?.

Přemýšlíte nad tím, kam se vydat s rodinou o prázdninách letos? Cestování po České republice Vás neláká a chtěli byste k moři? Pak zvolte některé z letovisek v jižní Dalmácii a my Vás tam rádi dopravíme novým autobusem. Nemusíte se trmácet vlastním vozem, a tak pro Vás bude cestování do cílové destinace velmi pohodlné. Máme pro Vás připravené nové klimatizované vozy, které jsou skvěle vybavené. Každé sedadlo se dá polohovat do čtyř směrů, takže si jej můžete podle libosti nastavit tak, aby se Vám sedělo co nejpříjemněji. Cesta Vám tak uteče ani nebudete vědět jak.

Plníme Vaše sny

Dovolená Chorvatsko autobusem už pro Vás nemusí být jen tajným snem. Splňte si ho s naší pomocí. Rádi Vás dopravíme do těch nejoblíbenějších letovisek. Můžeme Vám nabídnout několik desítek různých zastávek, na které Vás můžeme dovézt. Navíc za velmi příznivou cenu. Objednejte si jízdenky online a vyjeďte do zahraničí klidně za pár dnů. Podívejte se na vypsané termíny a hned uvidíte, zda je tam nějaký, který by se Vám přímo hodil.